Krmení Reico

Firma Reico vital-system je u nás od roku 2017.Základní filozofií firmy je,aby se složením jejich výrobků co nejvíce přiblížili přirozené stravě,kterou si zvířata uloví v přírodě.

V podstatě to není jen pouhé vyvážené krmivo,ale hlavně vitalizační a regenerační prograjm . Zbavuje organismus překyselení,nastartovává přirozené samoozdravné procesy.Bez chemie na základě dlouholetých odborných výzkumů.

Nejzdravější je krmení syrovou či vařenou stravou. Ne každý je však ochoten a schopen připravovat vyváženou a kvalitní stravu sám. Reico granule lisované za studena a konzervy jsou pak zdravým a praktickým kompromisem mezi Barfem či vařenou stravou a granulovaným krmením 🙂  

Jedinečnou předností krmiva Reico jsou mikronizované sladkovodní a mořské řasy, které dodávají všechny důležité minerální prvky v organické podobě.

V konzervách Reico je 74 % masa a vedlejších živočišných produktů v potravinářské kvalitě-srdce,játra,odřezky z masa, plíce, bachor, ledviny, hrtany, vemena.

Žádné odpady ze zabijaček, masokombinátů, masokostní moučka …

Do konzerv se těsně před zavařením přidávají živé druhy kvasnic a kvasinek. Poté konzervy nechává 6 týdnů zrát,aby tyto živé kultury prostoupily celý obsah konzervy a působením jejich enzymů jej učinili maximálně stravitelnou a při pravidelném krmením neustále tyto živé organismy revitalizují střevo 🙂 

V granulích tyto živé mikroorganismy nenajdete ,ty jsou pouze v mokré stravě-konzervách,masu .

Reico dále do konzerv přidává vlákninu-ve formě zeleninu a příkrmy a minerály v čistě organické podobě -několik druhů mořských a sladkovodních řas pomletých na mikročástečky-mikronizace.

Granule lisované za studena jsou nejzdravější technologií výroby granulovaného krmiva.Hlavně pro svůj obsah kvalitních přírodních živin,které nebyli porušeny výrobním procesem-teplotou,tlakem ani chemií.Tím zůstavají zachovány přirozené vitamíny ,enzymy. Důležitý je vysoký obsah masa a vnitřností v neporušené podobě,který dodává kvalitní živočišné bílkoviny a vitamíny.

Při jejich výrobě není používána žádná chemie ,konzervanty a dochucovadla. namíchané suroviny se za syrova protlačí přes lisovací zařízení a usuší při teplotě do 36 ‘C