Minerální doplňky

Život v minerální rovnováze

PETMIN 
minerální potravní doplněk pro dospělé psy

Petmin je čistá směs mikronizovaných řas, která zajišťuje minerální rovnováhu zvířete na každý den, přesně podle momentální potřeby. Tato potřeba je každý den jiná – podle aktivity, věku, stresové zátěže a dalších faktorů. Proto je tento přípravek velmi vhodný pro všechny majitele, kteří krmí BARFem, a nemusejí se obávat nevyvážení prvků v krmné dávce.

Petmin se přidává také všude tam, kde je potřeba dorovnat deficit při zvýšené potřebě minerálů

  • gravidita
  • kojení
  • nemoc
  • celková regenerace
  • vyšší zátěž

Jedná se o minerály v organické, téměř koloidní podobě, u kterých nehrozí předávkování. Organismus si vezme přesně takové množství, které využije, a zbytek přirozeně vyloučí.

Složení: 100% řasy ( Lithothamnion, Fucus )
Dávkování : 0,5g (na špičku nože) na 10kg

AUFBAU – VITAL 
doplněk výživy pro zdravý růst štěňat

Minerální doplňkové krmivo pro rostoucí štěňata. Díky organické formě a úpravě mikronizací zajišťuje přirozený přísun živin na každý den. Vyvíjející se organismus rostoucího psa má každý den jiné individuální potřeby, podle kterých zužitkuje přesné množství účinných látek a zbytek přirozeně vyloučí. Nemůže tak dojít k nerovnováze minerálních látek v organismu. Přípravek zároveň obsahuje několik druhů kvasnic a kvasinek, které pečují o stabilitu střevní mikroflóry. Střeva mají vynikající schopnost vstřebávání a využití všech živin a tím zajišťují kvalitní vývoj štěněte a jeho imunitu.

Složení: Spirulina, Ascophyllum, Laminária, chaluha, Chlorella, krmné sušenky, pivní kvasnice (Saccharomyces/kvasinky, Cérévisiaié/pekařské droždí), ženšen, pískavice řecké seno.

Dávkování: odměrka 3g na 5 kg, 5g na 10kg